Wsparcie zwierząt i ich opiekunów w potrzebie

Wsparcie zwierząt i ich opiekunów w potrzebieFundacja Mam Pomysł udziela wsparcia ludziom i zwierzętom w potrzebie. Najczęściej to w ich imieniu wysyłana jest do nas prośba o pomoc. Ludzie FMP nie pozostają obojętni na krzywdę zwierząt i ich opiekunów, a także włączają się w inne spontaniczne akcje.

Jaką pomoc oferujemy?

Zazwyczaj wspieramy materialnie. W przypadku zwierząt przekazujemy karmę, środki do pielęgnacji lub jeśli zachodzi potrzeba, dofinansowujemy leczenie. Dla ludzi często przygotowujemy paczki z żywnością, chemią gospodarczą, środkami do higieny. Jesteśmy tam, gdzie jest potrzebna nasza pomoc.

Jedną z akcji Fundacji w kwestii udzielenia takiego wsparcia był Remont w Świebodzicach. Dzięki naszym fachowcom i materiałom, które zakupiliśmy, powstała łazienka, której w tym mieszkaniu wcześniej nie było. Warunki lokalowe uległy poprawie i przebywająca w domu dziecka dziewczynka powróciła do ojca.

Fundacja Mam Pomysł dofinansowuje zabiegi sterylizacji suk i kotek posiadających właścicieli. W przypadku pomocy ludziom, koncentrujemy się na opiekunach zwierząt. W celu uzyskania wsparcia, prosimy o kontakt, według danych poniżej.

Jak ubiegać się o pomoc?

Prosimy o wiadomość lub wizytę w naszym biurze. Nasi wolontariusze chętnie porozmawiają i spróbują pomóc na tyle, na ile potrafią.

W przypadku potrzeby wsparcia zwierząt, ich leczenia, bardzo prosimy o załączanie dokumentacji medycznej i informacji o dokładnych kosztach leczenia.

Zawsze staramy się znaleźć swoje miejsce w rozwiązaniu problemów naszych beneficjentów, widzimy w tym swoją misję, więc nie bój się pytać nas o pomoc.

  • osobiście: w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Czeka na Was nasz przedstawiciel, który pokieruje sprawą i pomoże znaleźć rozwiązanie sytuacji.
  • telefonicznie: 790-241-451, porozmawiaj z przedstawicielem FMP i opisz sytuację,
  • mailowo: kontakt@mampomysl.org , opisz historię i działamy.

Wzory dokumentów

REGULAMIN UDZIELENIA WSPARCIA

wniosek o udzielenie wsparcia