Współpraca z FMP

Razem zmieniajmy otaczającą rzeczywistość.

Bez współpracy nie ma możliwości dotarcia ze skuteczną pomocą w tak wiele miejsc. W naszej fundacji kładziemy nacisk na efektywną współpracę i oferujemy wiele możliwości. Zależy nam na pomaganiu jak największej liczbie potrzebujących. Każdego roku Fundacja Mam Pomysł pomaga tysiącu zwierząt w potrzebie - psom, kotom, gryzoniom, czy ptakom. Zachęcamy do zapoznania z obszarami, w których możemy razem działać. Jeśli masz pytania, chcesz nawiązać z nami współpracę - czekamy na Twoją wiadomość!

Oferta współpracy

Dla urzędów gmin, samorządów

Fundacja Mam Pomysł jako operator Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej 3 realizuje zapisy dotyczące opieki nad zwierzętami bezdomnymi poprzez umieszczanie ich w schronisku, zapobiegania bezdomności zwierząt poprzez zabiegi kastracji i sterylizacji, udzielaniu pomocy zwierzętom dzikim i poszkodowanym w wypadkach drogowych. Współpracujące z nami urzędy gmin mają do dyspozycji całodobowe numery alarmowe do kierowców, którzy ruszają do zgłoszenia w kilka minut od telefonu. Oferujemy rzetelność, raportowanie podjętych działań, pełną dokumentację fotograficzną, medyczną zwierząt, którymi się zajmujemy. Nasze placówki współpracują z lekarzami weterynarii specjalizującymi się w szerokich dziedzinach, behawiorystami, wolontariuszami. Do schroniska rocznie przyjmujemy około 500 zwierząt, interweniujemy 100 razy rocznie w sprawie zwierząt dzikich, oddajemy do adopcji 330 zwierząt, 100 powraca do właścicieli. Zaufało nam miasto Świdnica powierzając prowadzenie schroniska. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy ofertę dostosowaną do potrzeb gminy.

Dla firm, szkół, instytucji

Fundacja Mam Pomysł współpracuje z firmami, instytucjami, szkołami w realizacji misji organizacji. Jest to dla nas ogromne wsparcie i cieszymy się, że tak chętnie odwiedzacie Schronisko w Świdnicy, nasze domy tymczasowe by okazać swoje wielkie serce.

Jak możecie się włączyć w nasze działania?
- zorganizować zbiórkę - przekażemy skarbony zbiórkowe, plakaty, odbierzemy od Państwa dary w razie kłopotów z transportem;
- zorganizować szkolny klub wolontariatu, wolontariat w firmie/instytucji i włączyć się w prace fundacji;
- wykonać dla nas projekty graficzne: plakaty, ulotki, broszury edukacyjne;
- zrealizować dla nas konkretny projekt: np. kojce dla psów, ogród sensoryczny, akcję promocyjną.

Co oferujemy?
Nasza Fundacja z chęcią umieści wzmianki na naszych stronach, w razie dłuższej współpracy - bannery i logotypy w naszych placówkach, na naszych stronach internetowych. Wystawiamy dedykowane certyfikaty, oferujemy spotkania z pupilem, ciekawe warsztaty w ramach prowadzonych przez nas wspólnych działań. Zapraszamy do kontaktu, prześlemy ofertę współpracy drogą mailową. Razem zdziałamy więcej!

Dla osób prywatnych

Każdą osobę prywatną chcącą nam pomóc zapraszamy do zapoznania z informacją: promocja i organizacja wolontariatu oraz zakładką Darowizny na naszej stronie. Możesz zostać Wolontariuszem, możesz zorganizować zbiórkę darów, a w Schronisku w Świdnicy możesz też dołączyć do projektu Adopcji Wirtualnej. Każda spontaniczna akcja pomagająca Fundacji jest szlachetnym gestem z Twojej strony. To Twoja inicjatywa przekazania nam wsparcia rzeczowego lub finansowego. Może to być również akcja zbiórki datków dla potrzebujących, wśród Twoich znajomych, rodziny albo organizacja wydarzenia, którego celem będzie wsparcie FMP. Może masz ochotę wziąć udział w robieniu budek dla kotów wolno żyjących na zimę? To również akcja, która nie wymaga od Ciebie długoterminowej deklaracji, ale bardzo pomaga potrzebującym zwierzakom. Projektów jest wiele, śledź nasze aktualności.
Oferujemy Ci wsparcie w realizacji działań ze strony koordynatorów naszych projektów, dedykowany certyfikat oraz podziękowanie za okazane wsparcie. Nasza współpraca może dać wiele radości Tobie, jak i obdarowanemu. Zgłoś się do nas, bądź na bieżąco z ogłoszeniami w aktualnościach strony, a uzgodnimy naszą współpracę!