FMP Charity ShopOd 2019 roku prowadzimy FMP Charity Shop, który stanowi nasz sklep charytatywny z zyskiem dla podopiecznych Fundacji Mam Pomysł. Jest to projekt, w którym dzięki współpracy z partnerami oferujemy Wam produkty-cegiełki niosące nie tylko zysk dla zwierząt FMP, ale również przesłanie spójne z naszą misją: świadomość dot. dobrostanu zwierząt.

Sklep działa online: www.fmpcharityshop.pl

Nasze stoisko znajduje się stacjonarnie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Pogodnej 3, ale możecie nas również spotkać podczas imprez plenerowych w powiecie świdnickim i nie tylko.

100% dochodu ze sprzedaży artykułów pomaga zwierzętom

Idea FMP Charity Shopu jest taka, by pomagać naszym braciom mniejszym, dlatego sprzedajemy nasze gadżety, które są stworzone na bazie projektów ze zwierzętami. Gadżety są nowe oraz najwyższej jakości, produkowane w Polsce.  Sprzedaż prowadzona jest w celu zbiórki pieniędzy, które zostaną w całości przekazane na podopiecznych Fundacji Mam Pomysł. Dochód ze sklepu pomaga nam utrzymać zwierzęta, a także na opłacenie większości faktur za ich leczenie.

Dodatkowo, w duchu niemarnowania dóbr materialnych, współtworzymy bazarki, licytacje, akcje pomocy schronisku, gdzie cegiełki stanowią podarowane przez Was produkty: książki, dekoracje, biżuteria, rękodzieło.

1 klient = 1 uratowany zwierzak w ciągu roku