Kalendarze ze zwierzakami, koszulki – poznaj nasze cegiełki

Kalendarze ze zwierzakami, koszulki – poznaj nasze cegiełkiKalendarze ze zwierzakami

Drodzy fani naszych futrzaków, mamy dobrą wiadomość. Kalendarze na rok 2021 w barwnym, radosnym wydaniu okraszonym pięknymi zdjęciami naszych podopiecznych już są! Jak co roku, zysk ze sprzedaży zasila skarbonkę potrzebujących psów, kotów i innych stworków z Pogodnej 🙂

Kalendarze zakupisz w cenie 30 zł/szt.

stacjonarnie

wysyłka

Rekomendowane są Paczkomaty InPost. Do ceny należy doliczyć 15 zł.

Aby zamówić kalendarz z wysyłką, napisz nam maila: kontakt@schroniskoswidnica.pl Wskaż ilość kalendarzy, imię i nazwisko, adres paczkomatu lub jego kod, Twój adres e-mail oraz numer telefonu. Twoje zamówienie zrealizujemy możliwie najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Fundacji.

oferta specjalna

Rekomendujemy zakup 3 sztuk, gdyż trzeci kalendarz otrzymasz 33% taniej – w cenie 20 złotych 🙂

Wolontariusze z ważnym identyfikatorem nabywają kalendarz w schronisku w cenie 20 zł/szt.

Autor projektu: Krystian i Miriam Staniszewska Ilustracje

Koszulki Fundacji

Piękne wzory zostały zaprojektowane z myślą, by pomagać zwierzętom. Zysk ze sprzedaży zasila skarbonkę zwierzaczków z naszego schroniska. Dostępne w wersji damskiej i męskiej we wzorach pies i kot.

Produkt wykonany w 100% z bawełny. Koszulka czarna z nadrukiem dwustronnym: przód – piesek, tył – logo.

Koszulkę zakupisz w cenie 54 zł/sztuka.

Autor projektu: Panterart

Torby ekologiczne

Na pomoc braciom mniejszym kup płócienną torbę zakupową. Specjalny projekt dedykowany nam sprawia, że są jeszcze piękniejsze. Każda torba pomaga 🐾🐕🐈🐁🐇🕊️💚 Torby dostępne są w kilku wzorach w cenie 23 zł/sztuka.

Autor projektu: Miriam Staniszewska Ilustracje

Aby zamówić gadżety z wysyłką, napisz nam maila: kontakt@mampomysl.org ; Wskaż ilość, produkt, imię i nazwisko, adres paczkomatu lub jego kod, Twój adres e-mail oraz numer telefonu. Twoje zamówienie zrealizujemy możliwie najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Fundacji.

DZIĘKUJEMY, ŻE Z WAMI MOŻEMY POMAGAĆ!

Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie charytatywnym przy ulicy Księżnej Jadwigi Śląskiej 1, Świdnica. Misją tego miejsca jest dawanie możliwości dobrych zakupów. Nasi podopieczni dziękują za tę formę wsparcia.