Zbieramy środki czystościNadchodzi wiosna (patrząc przez okno – już jest wiosna ), więc mamy wiosenną akcję .

Nowa pora roku kojarzy się nam z porządkami. Wydłużający się dzień, słoneczna aura motywuje do działania i daje nową energię! Z tej okazji ogłaszamy u nas AKCJĘ WIOSNA. 

Wspieracie nasze działania w skali, o której nawet nam się nie śniło. Bardzo lubimy Wasze wizyty w naszych placówkach – w schronisku, przytuliskach, domach tymczasowych Fundacji Mam Pomysł. Przynosicie ze sobą mnóstwo dobra .

Ostatnimi czasy pytacie nas, co jest najbardziej potrzebne, jak można pomóc. Nowa pora roku, porządki i za chwilę rosnąca liczba kociąt wzmagają prace porządkowe.

Ogłaszamy zbiórkę potrzebnych artykułów, których zapasy się kurczą a są potrzebne w ilościach hurtowych przy codziennej pracy ze zwierzętami:

🔥ręczniki papierowe,

🔥rękawiczki jednorazowe,

🔥podkłady higieniczne,

🔥worki na śmieci,

🔥ochraniacze na obuwie (takie szpitalne),

🔥fartuchy ochronne na odzież (konieczne przy pracy z kotami),

🔥płyny do mycia podłóg,

🔥płyny do dezynfekcji rąk,

🔥domestos

🔥gąbki, ściereczki.

Zachowanie wysokiego poziomu higieny jest dla nas najważniejsze. Używamy biobójczych środków do dezynfekcji, którą prowadzimy każdego dnia, powierzchnie myjemy myjkami przemysłowymi (wrzątek, parowanie pomieszczeń, wysokie ciśnienie wody), sterylizujemy pomieszczenia z pomocą lamp UV. Mamy wydzielane strefy, które wymagają zachowania różnych środków ostrożności. Nasza praca wymaga ostrożności, bo w warunkach schroniskowych na naszych osłabionych podopiecznych czekają śmiercionośne wirusy i inne patogeny…

Będziemy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie naszych działań. Jeśli mierzycie się z zamiarem odwiedzenia nas, będziemy wdzięczni za podarowanie nam produktu z listy powyżej  . Karmy bytowej, niespecjalistycznej dla psów i kotów mamy zgromadzoną bezpieczną ilość, więc brzuszki są pełne, a takie artykuły również pomagają psiakom i kociakom!

Rzeczy można dostarczać w następujące miejsca:

1. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, ul. Pogodna 3

2. Charity Shop Świdnica, ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej 1

3. Kociarnia w Bielawie, ul. Wolności 55

Za okazane serce i wsparcie z góry dziękujemy! Przy okazji zbiórek w szkołach, chętnie Was odwiedzimy i opowiemy bliżej o naszej pracy, w podziękowaniu za okazane serce!