Święta i Nowy RokW ostatnich tygodniach Fundacja Mam Pomysł koncentruje siły na zapewnieniu bytu zwierzakom. Co robimy?

  • organizujemy pomoc dla podopiecznych schroniska w Świdnicy,
  • wydajemy skierowania na sterylizacje, karmę, skierowania na leczenie,
  • przyjmujemy podopiecznych, interweniujemy w sprawach dzikich zwierząt.

Koniec roku to trudny czas. Środki są na wyczerpaniu, więc działamy, by spiąć wszystko i nowy rok był pomyślny, z dobrym startem 🙂 . Mamy za sobą niezwykłe akcje: świąteczną sesję zdjęciową, zbiórki: świąteczne paczki dla zwierząt, bazarek dla schroniska, czy robienie domków dla kotów dziko żyjących i akcje ratowania psów, kotów, lisów, czy sów.

Spójrzcie tylko na świąteczne zwierzaki pod naszą opieką 🙂 To dzięki Waszemu wsparciu udaje się utrzymać wysoką jakość opieki. Karmimy, sterylizujemy, leczymy, diagnozujemy. Ale nie tylko…

Organizujemy sprawnie wolontariat, a także budujemy, remontujemy urządzamy pomieszczenia dla zwierząt.

Dziękujemy Wam za wspólny rok 2020. To był trudny, uczący rok. Wiele doświadczeń, nowych rozwiązań i zmian. Dziękujemy tym, którzy zawsze pomagają zwierzakom i wspólnie z nimi dokonaliśmy tak wiele.

W tym miejscu cały zespół Fundacji Mam Pomysł składa najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech rok 2021 przyniesie dobre informacje, spełnienie marzeń i sukcesy.

Przed nami wyczerpujący okres sprawozdawczy i prace na terenie schroniska. Wkroczymy w nowy rok z nowymi pomysłami i szansą na ich realizację. Trzymajcie za nas kciuki 🙂