Kampania ODPOWIEDZIALNI rusza!Fundacja Mam Pomysł zaprasza właścicieli czworonogów do wzięcia udziału w nowej akcji ODPOWIEDZIALNI. Celem naszej akcji jest zaproszenie właścicieli psów i kotów z terenu miasta Świdnica oraz gmin: Świdnica, Jaworzyna Śląska, Żarów, Świebodzice do wykonania zabiegu sterylizacji/kastracji w niższej cenie oraz bezpłatnego oznakowania mikroczipem z rejestracją w bazie Safe-Animal.

Akcja trwa od 4 kwietnia 2023 r. do 31 maja 2023 r.

Jak się zgłosić?

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 790 241 451. Podaj swoje dane kontaktowe, informacje o zwierzaku kwalifikowanym do akcji.
  2. Następnie przedstawiciel gabinetu przy ul. Pogodnej (schronisko) skontaktuje się zwrotnie i przedstawi możliwy termin wykonania zabiegów.
  3. Zgłoś się ze zwierzęciem do naszego partnerskiego gabinetu i skorzystaj z naszego wsparcia.

Zabiegi kastracji/sterylizacji są obecnie najskuteczniejszą metodą zapobiegania bezdomności zwierząt oraz stwarzają szansę uniknięcia wielu poważnych chorób, np. ropomacicze, czy nowotwory jąder i prostaty. Oznakowanie mikroczipem w połączeniu z wpisem do międzynarodowej bazy danych daje szansę szybkiego powiadamiania właścicieli w razie zagubienia zwierzęcia i skrócenia drogi powrotnej do domu.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj: KLIK

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych FMP, gdyż podczas kampanii będziemy publikować materiały edukacyjne, które wyjaśnią zagadnienia związane z naszą akcją. W razie pytań, służymy pomocą pod wskazanym numerem telefonu.

Priorytetem akcji są zwierzęta nieoznakowane i niewykastrowane wcześniej, niemniej chętnych posiadaczy zwierząt np. wykastrowanych a nieoznakowanych wpisywać będziemy na listę rezerwową.