Zbiórka FMPGdyby nie wsparcie, nasza misja nie miałaby takiego zasięgu. Pozyskane dary kierujemy do najbardziej potrzebujących podopiecznych, a fundusze do najpilniejszych zobowiązań. Ty też możesz pomóc!

Jak to zrobić?

Możesz zorganizować zbiórkę w swoim miejscu pracy, szkole, wśród przyjaciół, czy innej lokalizacji 🙂 . Każde wsparcie jest dla naszych podopiecznych cenne, toteż wesprzemy Cię w Twojej inicjatywie.

Jeśli chcesz zebrać fundusze na leczenie, ustaw zaplombowaną puszkę, którą Ci przekażemy.

Jeśli chcesz zebrać rzeczy i akcesoria dla podopiecznych, przekażemy Ci plakat, który informuje o potrzebach naszych czworonogów.

Nasza zbiórka jest publiczna, zarejestrowana pod numerem 2019/75/OR. Środki pozyskane z tej zbiórki trafiają na pokrycie faktur za leczenie podopiecznych, zabiegi sterylizacji, zakup karm i żwirków dla kotów, innych akcesoriów dla zwierząt.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a wsparciem naszych zwierzaków w taki sposób, ustawiając puszkę, napisz do nas lub zadzwoń 790241451 (pracując ze zwierzętami często nie odbieramy, prosimy o sms).

Pomożemy w transporcie większej ilości darów. Możliwy odbiór darów, rozliczanie puszek na terenie Bielawy, Świdnicy, Głuszycy i innych sąsiednich miejscowości.