6. urodziny Fundacji Mam Pomysł28 września mija 6 lat odkąd nasza fundacja została wpisana w Krajowy Rejestr Sądowy. Od tego czasu udało nam się dotrzeć do wielu zwierząt i ludzi w potrzebie. Nasze projekty można liczyć w dziesiątkach udanych, akcje w setkach sukcesów, podopiecznych w tysiącach historii.

Jako prezes FMP jestem ogromnie wdzięczna wszystkim osobom, które włączyły się do naszego zespołu i są z nami na co dzień. Razem robimy wiele dobrego i pokonujemy trudności. Kolejny rok są obok mnie, uczestniczą w tej misji wyjątkowi ludzie:

  • Gosia, Kasia, Sylwia, Patrycja, Sylwia, Arek, Paweł, Michał – w schron teamie i fundamencie FMP;
  • Alina – na straży naszego Charity Shop Świdnica;
  • Justyna, Dorota, Gabrysia – jako rada FMP i czynni doradcy każdego dnia;
  • Ewelina, Ania – ekspertki w swoich dziedzinach, współpracują z adoptującymi, wolontariuszami i niosą pomoc.

Zespół działa ze stałym wsparciem wyjątkowych i aktywnych wolontariuszy, którzy każdego dnia wspierają nasze szalone pomysły i realizują plany fundacji. Obok stoją też nasi darczyńcy, doradcy, współpracujące firmy i instytucje.

Jak widać ten kolejny rok pracy ma wielu uczestników. W Fundacji Mam Pomysł najważniejsza jest gra zespołowa. Polegamy na sobie, mamy zaufanie. To nie zmienia się od lat.

Misją zespołu FMP jest pomoc zwierzętom i ludziom w sposób nowoczesny i kompleksowy. Osiągamy to realizując rozmaite projekty. Nasza wizja: Współpracować w celu zapewnienia pełnej opieki nad zwierzętami. Tworzyć, by zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość.

Dziękuję za wspólne 6 lat, kawał życia!

Adrianna Kaszuba

Prezes zarządu FMP