Zostań wolontariuszem

Wolontariusze tworzą organizację.

Nasi wolontariusze działają w wolnym czasie, nieodpłatnie, realizując swoje pasje.
Oferujemy Ci zdobywanie wiedzy i doświadczenia w zespole ludzi takich jak Ty. Tworzymy ciekawe projekty, dając Ci możliwość spełnienia Twoich motywacji, poznania nowych przyjaciół i znajomych, nabycia umiejętności docenianych na rynku pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, skontaktuj się z nami mailowo - adres znajdziesz w stopce.

Działaj!

Wolontariat Terenowy

Wolontariat terenowy to pomoc przez fizyczne działanie w naszych projektach. Możesz zaangażować się w każdy z nich w optymalnym dla siebie czasie i znaleźć swoją rolę w ich realizacji. Nasi wolontariusze zajmują się opieką nad podopiecznymi, transportem zwierząt, darów, ludzi, organizują zbiórki, uczestniczą w eventach, na które zapraszana jest fundacja, wykonują zdjęcia podczas naszych działań. W tej dziedzinie mieści się również społeczny inspektorat ds. ochrony zwierząt, o którym piszemy więcej w projekcie "Interwencje".
Gwarantujemy Ci przeszkolenie i przygotowanie do działania oraz podpisanie porozumienia wolontariackiego.

Wolontariat Zdalny

Wolontariat zdalny angażuje Cię w nasze projekty za pomocą internetu. Możesz pomagać i aktywnie uczestniczyć w życiu naszej fundacji nie wychodząc z domu!
Nasi wolontariusze zajmują się przygotowaniem ogłoszeń adopcyjnych dla podopiecznych Fundacji. Ponadto tworzą treści na nasze media społecznościowe i stronę internetową. Zdalnie angażujemy się również w tworzenie zbiórek, inicjatyw, które potem promujemy za pośrednictwem Facebooka, ale także w kontakt z mediami, instytucjami wspierającymi Fundację.

Wolontariat Akcyjny

Wolontariat akcyjny to każda spontaniczna akcja pomagająca Fundacji. To Twoja inicjatywa przekazania nam wsparcia rzeczowego lub finansowego. Może to być również akcja zbiórki datków dla potrzebujących, wśród Twoich znajomych, rodziny albo organizacja wydarzenia, którego celem będzie wsparcie FMP. Może masz ochotę wziąć udział w robieniu budek dla kotów wolno żyjących na zimę? To również akcja, która nie wymaga od Ciebie długoterminowej deklaracji, ale bardzo pomaga potrzebującym zwierzakom. Projektów jest wiele, śledź nasze aktualności.